Noxwin
4.0/5

Noxwin

100% ДО 50EUR
Регистрација
Важат условите за бонус

Noxwin Casino е онлајн казино лансирана во 2007 година користејќи околу 20 провајдери на софтвер, вклучувајќи Net Entertainment, Microgaming и Betsoft Gaming. Тој е во сопственост и управуван од Galaxy Group Ltd, е лиценциран и регулиран од Владата на Курасао.

Ако барате свеж нов изглед, стил и возбудливи игри, Noxwin е дефинитивно вистинското место за вас. Овде можете да најдете над 80 најпопуларни и возбудливи игри, сите од водечките провајдери на игри, познат по своите иновации во играњето игри и графиката, Net Ent.

Бонус за добредојде

100% ДО 50EUR

CODE:WIN50

Noxwin ги пречекува новите клиенти со 100% бесплатен облог до 50 евра. Ако сакате да го обезбедите бонусниот кредит, мора да уплатите најмалку 10 евра и да го внесете кодот за бонусот “ WIN50“. Износот на бонусот што го добивате зависи од износот на вашиот прв облог. Ако барате најголем можен бонус, затоа треба да се обложите 50 евра. Ако го освоите облогот, бонусот Noxwin се смета за одигран. Ако го изгубите првиот облог, ќе ја добиете сумата што сте ја обложиле назад од обложувалницата. Пред да може да се исплати бонусот Noxwin, мора да ги исполните условите за бонус.

Услуги на клиентите

Ако наидете на какви било тешкотии, можете да ја користите поддршката за корисници на веб-страницата на Noxwin. Достапни се голем број на често поставувани прашања. На нив се одговара јасно и методично. Ако не можете да го најдете одговорот што го барате преку оваа услуга, можете да го контактирате нивниот тим за поддршка преку разговор во живо (достапен секој ден помеѓу 7:00 часот и 23:30 часот по средноевропско време) или преку е-пошта.


Noxwin EN Noxwin BR Noxwin CZ Noxwin DE Noxwin ES Noxwin Ελλάδα Noxwin IN Noxwin HR Noxwin Magyarország Noxwin MK Noxwin MS Noxwin PH Noxwin PT Noxwin RO Noxwin Slovensko Noxwin SL

Noxwin Details

Withdrawal Methods
Licences
100% ДО 50EUR
Регистрација
Важат условите за бонус
4.0
Trust & Fairness
4.0
Games & Software
5.0
Bonuses & Promotions
3.0
Customer Support
4.0 Overall Rating
Ново спортско обложување
100% до 150 € - бонус за прв депозит за спортско обложување
100% до 100 € - бонус за прв депозит за спортско обложување
100% BONUS НА ПРВИОТ ДЕПОЗИТ ДО €100
100% ДО 50EUR
100% бонус на првиот депозит до 6000 MKD!