Ivibet
4.8/5

Ivibet

100% до 150 € - бонус за прв депозит за спортско обложување
Регистрација
Важат условите за бонус

Ivibet е онлајн-страница за коцкање основана во 2022 година. Компанијата зад Ivibet е TechOptions Group B.V. Тие имаат лиценца за коцкање во Курасао.

Клиентите на различни нивоа на вештини треба да најдат игри за нивните преференци поради широкиот дел од квалитетна содржина. Секако, казиното ги обезбедува најдобрите слотови создадени од Big Time Gaming, Play’n GO или Yggdrasil, како и други одлични студиа за игри.

Спортско обложување

Без разлика на кој спорт или лиги сакате да се обложувате, речиси сигурно ќе откриете дека Ivibet нуди шанси за тоа. Менито наведе 40 спортови за време на спроведувањето на овој преглед на Ivibet. Ќе ги најдете сите главни спортови, вклучувајќи: фудбал, тенис, кошарка, хокеј, бејзбол, борбени спортови, крикет, мотоспорт

Бонус за добредојде

100% до 150 €

бонус за прв депозит за спортско обложување

  1. Регистрирајте сметка на Ivibet
  2. Изберете го овој бонус и депозит од најмалку 10 €
  3. Добијте го вашиот бонус за спортско обложување!

Оваа понуда е достапна само за новите играчи кои го направиле својот прв депозит и ја избрале оваа понуда како бонус за добредојде. Сите играчи мора да имаат 18+ години и полнолетни за да се коцкаат. Максималниот бонус што може да се додели во оваа промоција е 150 ЕУР / 150 УСД. Бонусот автоматски ќе се кредитира на сметката на клиентот откако ќе се изврши првиот депозит, освен ако полето „Без бонус“ не е означено. Условот за обложување ќе биде 5 пати поголем од износот на бонусот во облозите на акумулатор. Секој акумулаторски облог мора да содржи најмалку две селекции со вкупен коефициент 2 или поголем.

Начини за плаќање

За депонирање, можете да користите USD, EUR, AUD, NZD, CZK, CAD, PLN, RUB, NOK, CHF, ARS, MXN, CLP, THB, BRL, BGN, VND, HUF, UAH, INR, IQD, JPY, MYR, PRK, PHP, IDR, PEN, KZT, KRW или CNY.

Правењето депозити е моментално и без провизија, со достапни опции, вклучувајќи ги сите најпопуларни системи – како што се Interac Online, Instadebit, DinersClub, JCB, Astropay, Skrill, Neteller, MuchBetter, ecoPayz, Jeton, Luxon, MiFinity, Neosurf, Flexepin, CashtoCode и неколку криптовалути.


Ivibet България Ivibet Brasil Ivibet Česko Ivibet Deutschland Ivibet ES Ivibet Ελλάδα Ivibet भारत Ivibet Hrvatska Ivibet Magyarország Ivibet MK Ivibet MS Ivibet PT Ivibet RO Ivibet Slovensko Ivibet Slovenija
100% до 150 € - бонус за прв депозит за спортско обложување
Регистрација
Важат условите за бонус
4.0
Trust & Fairness
5.0
Games & Software
5.0
Bonuses & Promotions
5.0
Customer Support
4.8 Overall Rating
Ново спортско обложување
100% до 150 € - бонус за прв депозит за спортско обложување
100% до 100 € - бонус за прв депозит за спортско обложување
100% BONUS НА ПРВИОТ ДЕПОЗИТ ДО €100
100% бонус на првиот депозит до 6000 MKD!

50% БОНУС ЗА ДОБРЕДОЈД ДО 80 ЕВРА

© Copyright 2022