dafabet
4.8/5

dafabet

50% БОНУС ЗА ДОБРЕДОЈД ДО 80 ЕВРА

Регистрација
Важат условите за бонус

Работејќи на пазарите во Азија-Пацифик и Кина, Дафабет е голема филипинска компанија за спортско обложување со над 1.000 вработени. Нивната платформа им овозможува на играчите да се обложуваат на огромен број спортови од целиот свет, од фудбал во Премиершип до билијард.

Букмејкерот е основан во 2004 година и е оператор со вистинско искуство. Опциите за обложување не завршуваат со опсегот на спортови достапни во Dafabet, бидејќи обложувалницата нуди стандардно обложување, како и обложување во живо за дополнителна возбуда.

Онлајн услугите се поддржани од Playtech – едно од најголемите имиња во софтверот за игри – што значи дека обезбедуваат непречено и професионално искуство. Откако ги тестиравме нивните услуги, не е тешко да се види зошто Dafabet е лидер на пазарот во Азија.

Бонус за добредојде

50% БОНУС ЗА ДОБРЕДОЈД ДО 80 ЕВРА

Може да добиете до 80 евра/100 УСД/60 GBP/5.000 рубли веднаш. Направете го вашиот депозит на вашата сметка на Sportsbook

Како работи

  1. Регистрирајте се на Dafabet Sportsbook.
  2. Направете депозит. Минималниот депозит е 15 евра/10 УСД.
  3. На вашиот прв депозит, ќе забележите дека полето БОНУС КОД сега е достапно во благајната со список на достапни бонус кодови на FDB од кои можете да изберете.
  4. Изберете го бонус кодот подолу за да го побарате пакетот FDB што сакате да го примените на вашиот прв депозит. Кликнете на „Депозит“ за да продолжите со депозитот и веднаш да бидете кредитирани со избраниот бонус за прв депозит.

ВАЖНО: Промо-кодовите за бонус за прв депозит наведени на оваа страница може да се користат само преку касиерот кога го правите вашиот депозит. Депозитите направени без соодветни бонус кодови автоматски ќе ја изгубат подобноста да ги примаат.

Начини за плаќање

Веб-страницата прифаќа стандардни дебитни и кредитни картички (MasterCard и Visa) и различни е-паричници, како и Skrill, Neteller и EcoPayz. Се разбира, постои опција за банкарски трансфер, иако тоа е најбавниот достапен метод. Dafabet Sportsbook исто така прифаќа кубити што е убав додаток.

Услуги на клиентите

Поддршката за корисници на Dafabet тврди дека е достапна 24 x 7 за да се грижи за клиентите без исклучок. Во случајот со опцијата за е-пошта, времето на одговор е проценето време од 2 часа, додека телефонските повици, разговорите, платформите за социјални медиуми нудат брзи одговори. Досега ги најдов сите овие тврдења дека се вистинити. Поддршката за корисници реагира брзо и ефикасно.


dafabet България dafabet Brasil dafabet Česko dafabet भारत dafabet Hrvatska dafabet Magyarország dafabet MK dafabet Malaysia dafabet México dafabet Perú dafabet RO dafabet Slovensko dafabet Slovenija

dafabet Details

Licences
Established

50% БОНУС ЗА ДОБРЕДОЈД ДО 80 ЕВРА

Регистрација
Важат условите за бонус
5.0
Trust & Fairness
5.0
Games & Software
4.0
Bonuses & Promotions
5.0
Customer Support
4.8 Overall Rating
Ново спортско обложување
100% до 150 € - бонус за прв депозит за спортско обложување
100% до 100 € - бонус за прв депозит за спортско обложување
100% BONUS НА ПРВИОТ ДЕПОЗИТ ДО €100
100% бонус на првиот депозит до 6000 MKD!

50% БОНУС ЗА ДОБРЕДОЈД ДО 80 ЕВРА

© Copyright 2022