Betwinner
4.5/5

Betwinner

100% BONUS НА ПРВИОТ ДЕПОЗИТ ДО €100
Регистрација
Важат условите за бонус

BetWinner е релативно нова платформа за спортско обложување и казино основана во 2018 година. Тие се со седиште во Кипар и имаат лиценца за коцкање од Курасао.

BetWinner поседува валидна лиценца за онлајн коцкање од Владата на Курасао и се придржува до правилата и прописите пропишани од релевантните органи. Веб-страницата е исто така многу безбедна и користи најсовремена шифрирање за да се осигура дека личните информации на играчите се чуваат безбедни и безбедни.

Веб-страницата има силен фокус на крикетот, но исто така нуди шанси за различни спортови како фудбалот, така што љубителите на Премиер лигата ќе можат да најдат многу за обложување и овде. Понатаму, Betwinner работи и со онлајн казино и луѓето кои се регистрираат за да добијат сметка може дури и да играат игри како бинго на страницата.

Бонус за добредојде

100% BONUS НА ПРВИОТ ДЕПОЗИТ ДО €100

Пред сè овде, ајде да зборуваме за бонусот за прв депозит кој може да се користи или за е-спорт или за други спортови што се наоѓаат во спортската книшка. Кога ќе го направите вашиот прв депозит со BetWinner, ќе добиете бонус што се совпаѓа со него 100% до вредноста од 100 евра (или еквивалент во валутата на вашата земја). Вашиот бонус потоа автоматски ќе се кредитира на вашата сметка. Ве молиме имајте предвид, минималниот депозит потребен за да се побара бонусот е 1 ЕУР. Заедно со огромна дарежлива главна понуда за бонус за добредојде, BetWinner нуди и широк спектар на тековни промоции. Тие се предмет на промена во секое време и имаат тенденција да изнесуваат нови понуди неделно.

Начини за плаќање

Оние кои се пријавуваат со Betwinner за прв пат треба да знаат за различните начини на плаќање што можат да ги користат љубителите на спортот. Достапна е огромна листа на опции, така што треба да има нешто погодно за секого.

Еве неколку примери:

  • Visa
  • Mastercard
  • UPI
  • Net Banking in INR
  • Skrill
  • Neteller
  • Astropay
  • Jeton

Има многу повеќе начини на плаќање, но тоа зависи од земјата од која се регистрирате. Секој треба да избере нешто за себе.


Betwinner Brasil Betwinner भारत Betwinner Magyarország Betwinner MK Betwinner Malaysia Betwinner PH
100% BONUS НА ПРВИОТ ДЕПОЗИТ ДО €100
Регистрација
Важат условите за бонус
5.0
Trust & Fairness
5.0
Games & Software
4.0
Bonuses & Promotions
4.0
Customer Support
4.5 Overall Rating
Ново спортско обложување
100% до 150 € - бонус за прв депозит за спортско обложување
100% до 100 € - бонус за прв депозит за спортско обложување
100% BONUS НА ПРВИОТ ДЕПОЗИТ ДО €100
100% бонус на првиот депозит до 6000 MKD!

50% БОНУС ЗА ДОБРЕДОЈД ДО 80 ЕВРА

© Copyright 2022