1xbet
4.8/5

1xbet

100% бонус на првиот депозит до 6000 MKD!
Регистрација
Важат условите за бонус

Основана во 2011 година, 1xBet е еден од најдобрите во индустријата за онлајн спортско обложување. Кога станува збор за коцкање на спорт, треба да го направите 1xBet ваш избор број еден. Вреди да се каже дека платформата ја користат околу 400.000 луѓе на глобално ниво. Брендот е во сопственост на 1xCorp N.V.

Спортското обложување според нас е работа. Секој регистриран корисник може да избере од широк спектар на спортови, игри и пазари.

Спортско обложување

Во моментов, на 1xbet понудата опфаќа околу 40 спортови, неколку илјади игри и десетици илјади настани секоја недела. Ќе најдете облози на фудбал, хокеј на мраз, тенис, кошарка, мотоспорт, одбојка, но и многу други подеднакво или помалку популарни спортови. Постојат облози на борбени спортови, други тимски спортови или дури и индивидуални натпревари како пинг-понг. Дури и најпребирливите играчи не можат да се жалат на досада.

Бонус за добредојде

100% бонус на првиот депозит до 6000 MKD!

Како можам да добијам бонус?

 1. Регистрирајте се на вебсајтот на 1xBet
 2. Пополните ги сите полиња за лични податоци во Моја сметка.
 3. Направете депозит до 6000 MKD (или еквивалентен износ во друга валута).
 4. Бонусот ќе биде префрлен автоматски на сметката на клиентот откако ќе направи депозит (износот на бонусот не треба да надмине 6000 MKD).

Пред да направат депозит на нивната сметка, клиентите мора да се согласат да добијат бонус за спортско обложување или на страницата „Поставки за сметка“ во делот Моја сметка или директно на страницата „Депозит“. Овој бонус автоматски се кредитира на сметките на клиентите откако ќе се направи првиот депозит, под услов деталите за сметката да бидат целосно пополнети и да се активира телефонскиот број.

Начини за плаќање

1xBet поддржува широк спектар на банкарски опции кои имаат за цел да се осигураат дека нивните клиенти можат да користат онаа што им одговара. Со огромно глобално присуство, не е изненадувачки што букмејкерот нуди над 200 опции за плаќање.

Некои од најчестите банкарски опции што ќе ги најдете овде го вклучуваат следново:

 • Cash on Delivery
 • Debit Card
 • Bitcoin
 • Skrill
 • Neteller
 • MuchBetter
 • AstroPay Card
 • Jeton Wallet
 • Bank Transfer

1xbet Brasil 1xbet भारत 1xbet MK 1xbet Malaysia 1xbet México 1xbet Norge 1xbet Perú 1xbet PH
100% бонус на првиот депозит до 6000 MKD!
Регистрација
Важат условите за бонус
5.0
Trust & Fairness
5.0
Games & Software
4.0
Bonuses & Promotions
5.0
Customer Support
4.8 Overall Rating
Ново спортско обложување
100% до 150 € - бонус за прв депозит за спортско обложување
100% до 100 € - бонус за прв депозит за спортско обложување
100% BONUS НА ПРВИОТ ДЕПОЗИТ ДО €100
100% бонус на првиот депозит до 6000 MKD!

50% БОНУС ЗА ДОБРЕДОЈД ДО 80 ЕВРА

© Copyright 2022